• PR Boutique

V předních českých obchodech je nově k dostání SPRAY Twice a Day od PanzerGlass!

Aktualizováno: 14. 9. 2020

PanzerGlass, dánský start-up, který nabízí špičkovou ochranu pro displeje mobilních zařízení, uvedl na trh nový revoluční produkt. Antibakteriální sprej pro všechna mobilní zařízení byl vyvinut ve spolupráci s Dánským technologickým institutem a je nyní k dispozici na alza.cz, mall.cz a dalších významných českých e-shopech.


Mobilní telefony často používáme v blízkosti očí, nosu i úst, tedy klíčových míst pro přenos infekcí, včetně koronavirů. SPRAY Twice a Day úspěšně zabije 99,999% bakterií a 4 nejčastější infekce získané při pobytu v nemocnici. Je bez parfémů, amoniaku, toxických látek a parabenů a neobsahuje žádný alkohol, aby nedošlo k opotřebení oleofobního povlaku na displeji zařízení.SPRAY Twice A Day je řešením pro čištění všech typů technologických obrazovek, jako jsou ty na mobilních telefonech či tabletech. Sprej je vyroben na vodní bázi a obsahuje pouze aktivní složky běžně používané v hygienických a kosmetických výrobcích. Účinné látky lze získat z udržitelných zdrojů přírodního původu. Bakterie a nečistoty/mastnota se z povrchu obrazovky nejlépe odstraní nanesením čisticího roztoku a vyleštěním hadříkem PanzerGlass ™ z mikrovláken“, říká Jeanette Schjøth-Eskesen, specialistka Dánského technologického institutu.


Michael Brønd, ředitel globálního marketingu ve společnosti PanzerGlass, dodal:

„Jsme nadšeni touto bezprecedentní spoluprací s Dánským technologickým institutem a věříme, že jsme společně vytvořili produkt, který současný trh skutečně postrádal. Lidé stále více dbají na hygienu a jelikož s našimi mobilními zařízeními trávíme spoustu času, zdá se být přirozené věnovat pozornost i jejich hygieně. “


Revoluční SPRAY Twice a Day je schválen podle ISO EN 1276 - Evropský přístup k porovnání antibakteriálního účinku v čisticích roztocích. Lahvičky jsou celé vyrobeny z recyklovatelného PETG materiálu a jsou dodávány ve 3 velikostech (8, 30 a 100 ml) vhodných do kabelky i na kancelářský stůl. Všechny, včetně módní náhrdelníkové verze k doplňování, jsou nyní k dispozici v e-shopech Datart.cz, CZC.cz, Mall.cz, Alza.cz a mp.cz. Ceny se pohybují v rozmezí od 249 do 599 Kč, v závislosti na zvolené variantě.

Pro více informací o PanzerGlass a jejich produktech navštivte www.panzerglass.com.


3 zobrazení