• PR Boutique

1. On-line swingová tančírna roztančí české domácnosti a pomůže seniorům

Rádi bychom vás pozvali na 1. On-line swingovou tančírnu, kterou vás provede Adéla Zejfartová se svým orchestrem Sunny Swing. Akce se uskuteční v pátek 27.11. od 20:00 pod záštitou projektu Scéna 2020 - Hrajeme pro život a výtěžek podpoří nadaci Taťány Gregor Brzobohaté Krása pomoci.

Sunny Swing Orchestra hraje české prvorepublikové šlágry i světové evergreeny 20.- 40.let. V on-line tančírně se k orchestru připojí i profesionální swingoví tanečníci Anna Marešová a Štěpán Jordánek, kteří se pokusí zvednout diváky napříč generacemi u obrazovek z pohovek a roztančit je v radostném rytmu swingu.

V rámci koncertů pořádaných Scénou 2020 má každá kapela možnost zvolit si charitativní projekt, na který bude věnována částka vybraná prostřednictvím portálu Donio.

Adéla Zejfartová a Sunny Swing se pro tyto účely spojili s Krásou pomoci. Ta se zaměřuje na pomoc seniorům, kteří jsou v této době velice osamělí a často odkázáni na pomoc druhých. Více o nadaci naleznete zde www.krasapomoci.cz .


Jak se můžete zúčastnit 1. Online swingové tančírny a přispět tak i nadaci Krása pomoci se dozvíte na https://www.donio.cz/SwingSeniorum. Pro více informací o Sunny Swing Orchestra navštivte https://sunnyswing.com.6 zobrazení